Firma PILPOL Ryszard Pilch w spadku realizuje Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014-2020 dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

Sposoby dostawy

  1. PRZESYŁKA KURIERSKA KRAJOWA

Zamówiony towar będzie dostarczany za pośrednictwem firmy kurierskiej GLS. W formularzu zamówienia prosimy podać adres pod który kurier będzie mógł dostarczyć przesyłkę od poniedziałku do piątku w godzinach od 9 do 17. Zamówienia prosimy składać z odpowiednim wyprzedzeniem czasowym. 

Przesyłka zostanie przygotowana niezwłocznie po sprawdzeniu stanu magazynowego. Ponadto należy doliczyć od 2 do 5 dni roboczych na transport. 
Czas dostawy może ulec nieznacznemu wydłużeniu w okresie urlopowym lub w przypadku wyjątkowo dużej liczby zamówień, np. w okresie świątecznym. Zamówienia zawierające wiele produktów mogą zostać zrealizowane w późniejszym terminie.

Zamówienia złożone w dni powszednie po godz. 16.00, w soboty, w niedziele oraz w święta będą rozpatrywane następnego dnia roboczego.
W przypadku pobrania towar zostanie wysłany w ciagu 2-5 dni roboczych, natomiast przedpłata bedzie realizowana po zaksięgowaniu wpłaty na naszym koncie.

Wysyłka w naszym sklepie jest DARMOWA!!!

 2. ODBIÓR W SKLEPIE

Oferujemy także możliwość złożenia zamówienia z odbiorem w naszym sklepie fabrycznym pod adresem Zebrzydowice 284b, 34-130 Kalwaria Zebrzydowska. Przy odbiorze osobistym nie pobieramy żadnej opłaty. Odbiór może się odbyć od poniedziałku do piątku w godzinach od 8 do 16 (chyba, że klient zostanie poinformowany o jakiś zmianach lub dodatkowych możliwościach w tym zakresie). 

Gdy zamówienie będzie gotowe do odbioru Klient otrzyma stosowną informację drogą mailową. Przy odbiorze zamówienia ważne jest okazanie potwierdzenia zamówienia wraz z numerem (klient dostanie maila po złożeniu zamówienia).
Przewiń