Firma PILPOL Ryszard Pilch w spadku realizuje Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014-2020 dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

1. SKÓRA NATURALNA CIELĘCA LICOWA pod względem jakości jest to jedna z najbardziej cenionych skór. Wykorzystywana do produkcji obuwia luksusowego. Buty z niej zrobione charakteryzują się dużą wytrzymałością, elastycznością, miękkością i komfortem użytkowania.

2. SKÓRA NATURALNA BYDLĘCA LICOWA łączy w sobie moc i elastyczność, co zapewnia wysoką jakość i komfort noszenia obuwia. Lico skór bydlęcych jest gładkie i ścisłe.

3.NUBUK NATURALNY BYDLĘCY jest delikatnie przeszlifowaną wierzchnią częścią skóry. Efekt delikatnego aksamitnego meszku. Nubuk jest miękki i miły w dotyku. Obuwie wykonane z tego materiału pięknie się prezentuje i wymaga odpowiedniej pielęgnacji.

4. WELUR NATURALNY BYDLĘCY jest odpowiednio obrobioną odwrotną częścią skóry. Charakteryzuje się strukturą "meszku" o zdecydowanie dłuższym włosiu niż w przypadku nubuku. Jest to skóra o dużej elastyczności co wpływa na dużą wygodę podczas użytkowania obuwia. Podobnie jak nubuk, wymaga odpowiedniej pielęgnacji. 

 


Przewiń