Firma PILPOL Ryszard Pilch w spadku realizuje Program Operacyjny Inteligentny Rozwój 2014-2020 dofinansowany z Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

O nas

Firma PILPOL istnieje na polskim rynku od 1978 roku. Jako marka z tradycjami, działająca od pokoleń, wyszliśmy naprzeciw zmieniającym się oczekiwaniom naszych klientów i stworzyliśmy nową jakość i design pod nazwą nowej marki PRATO. 

PRATO- synonim męskości, dobrego stylu i bycia zawsze „on top”. To coś więcej niż buty, to cała historia towarzysząca ich tworzeniu. Dzięki dbałości o szczegóły, zastosowaniu najwyższej jakości materiałów, oferowane przez nas produkty są idealnym dopełnieniem aktywnego stylu życia każdego mężczyzny.

Nasze kolekcje powstają w atmosferze ogromnego zaangażowania, wypływają z pasji i zamiłowania do tworzenia czegoś wyjątkowego w zgodzie z obowiązującymi trendami. 

Wieloletnie doświadczenie, ciągłe doskonalenie procesu produkcji i rozwój są ogromnym atutem naszej marki i odzwierciedlają się w zadowoleniu naszych odbiorców. 

Zachęcamy do skorzystania z naszej oferty.


Przewiń